VI Ogólnopolska Konferencja Dziennikarzy Studenckich Medionalia 2016, to nie tylko spotkanie dla studentów.
Zaczynamy 10 marca, a kończymy 13. Będziemy się szkolić i inspirować dziennikarsko. A wszystko po to, by tworzyć i odbierać media w przemyślany sposób. 
Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny!

Zapisy utworzyliśmy ze względu na to, by wiedzieć ile mniej więcej osób będzie obecnych i jak duże sale musimy zorganizować podczas sobotnich warsztatów. 

Zapisy odbywają się pod adresem: https://medionalia2016.konfeo.com


Program jest różnorodny. W czwartek rozpoczniemy wieczorną integracją w Sopocie. Tam będzie możliwość zaprezentowania swojego medium. W piątek zapraszamy wszystkich na spacer nad morze, następnie rozpocznie się warsztat reportera w galerii muralu za Zaspie oraz podczas zwiedzania z przewodnikiem gdańskiej starówki. Wieczorem spotkamy się z reportażystą w Bibliotece pod Żółwiem w Gdańsku. Tomasz Słomczyński (dziennikarz śledczy, reportażysta, pisarz) opowie nam jak się pisze reportaże i książki. 
Sobotę spędzimy na różnorodnych warsztatach, podczas których nauczymy się dziennikarskich sztuczek. Niedziela natomiast będzie pełnym inspiracji dniem seminaryjnym. Atrakcją jest seminarium na temat Mobile Journalism (MOJO). Jesteśmy przekonani, że zmieni to nasze spojrzenie na prowadzenie mediów. Zaraz po tym spotkamy się z Renatą Dąbrowską - laureatką polskich konkursów fotografii prasowej. Zapewniamy, że będą to niezapomniane spotkania! 
Będziemy kształtować umiejętności dziennikarskie i przy okazji korzystać z trójmiejskich uroków. 
Nie zwlekaj! Zapisz się! Przybywaj! 

Program konferencji: http://medionalia.pl/index.php/program

Wydarzenie konferencji: https://www.facebook.com/events/1628649447274387/

Pomocne informacje dla osób spoza Trójmiasta: http://medionalia.pl/index.php/o-nas

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PMG PA poprawione pg_logo_kolorUG logotyp

 Logo Bankowcy dla Edukacji Ok nowe   OFMA logo new jpg 1920x 170824 EO

   logopp3

Kronika_studencka WRS WChpg w chemiczny kolor-01pg w z i e kolor-01sspg logomors logo new bibliotekaGdansk.nkr